מסעדה מומלצת באילת

מסעדה מומלצת באילת – הכי טעים שיש!

אם פעם כאשר רצינו לקבל חוות דעת על איזו מסעדה, שאלנו חברים או שכנים. היום, אנחנו מחפשים כל דבר בצורה אחרת. ואם אנחנו מתכננים לנסוע לטייל באילת, נחפש מסעדה מומלצת באילת, ונוכל לעשות את זה באמצעות הרשת.

כך תגיעו לרשימה של מסעדות ובהן מסעדה מומלצת באילת, וגם תוכלו להבין מדוע היא מומלצת. בדרך כלל המלצה על מסעדות כוללת המלצה גם על האוכל אבל גם על השירות, האווירה, ניקיון המקום ועוד.

מסעדה מומלצת ידועה מאוד, היא מסעדה שרבים נוהרים אליה לעבור חוויה של חגיגת בשרים ברזילאית, כי ידוע הוא שהברזילאים קרניבורים רציניים, ושהמקור של רוב הבשר בעולם הוא בעדרי הבקר אשר בברזיל.

שיפוד גדול של אסאדו משובח 

כך בעצם התחיל המטבח הברזילאי. במאה השש עשרה הגיעו לדרום אמריקה וגם לברזיל מהגרים מאירופה ואלה, הביאו אתם אורחות חיים ומנהגים כמו גידול עדרי בקר שעד אז לא היו קיימים בברזיל. כך הוקמו בערבות הפמפאס בדרום אמריקה חוות גידול בקר והיה גם צריך עובדים כדי שיוכלו לשמור עליהם.

עובדים רבים בהם אינדיאנים מקומיים, החלו לעבוד בחוות הבקר הללו. ימים שלמים הם רעו את העדרים במרחבים וגם נאלצו להישאר בשטח ולגור בו, כדי לשמוע על העדרים. כך יצא שהם היו צריכים גם לאכול ומה היה יותר זמין להם מהבקר, וכך בעצם החלה מסורת אכילת הבשרים ואת האסאדו הידוע המציאו אותם גאוצ'וס.

הם היו מדליקים מדורה גדולה, חותכים נתחי בקר וצולים אותו על האש החשופה, ממש על המדורה, מסתבר שזה נותן לבשר טעם אחר לגמרי יותר טבעי ויותר טעים, ואת סגנון הבישול הזה כל העולם אימץ, אומנם לא על מדורות אבל כל גריל ביתי באיזה שהוא מקום בעולם שמניחים עליו נתחי בשר, הוא חיקוי לאותם נתחי בקר שנצלו בהיסטוריה של ברזיל על מדורות שולחות אש ומניבות בשר צלוי וחרוך בטעם מיוחד.

אם אתם מחפשים מסעדה מומלצת באילת, יש מסעדה ברזילאית שיש לה מנות אסאדו שלא תשכחו לעולם.

בשר זה בריא

מול כל מתנגדי אכילת הבשר ניצבים הקרניבורים שלא מוותרים על שום נתח קצבים עסיסי וגם יודעים שבשר זה בריא. רוב הבשרים עשירים בחלבון, כך שאם תגיעו לאיזו מסעדה מומלצת באילת בהחלט תוכלו ליהנות ממנות בשרים טעימות וגם להזין את הגוף שלכם ברכיבים בריאים. 

בשר עשיר במינרלים וגם ויטמינים כמו ויטמין B12 אבץ, ברזל. יש בו גם מעט פחמימות. מי שסובל למשל מאנמיה, כל מה שהוא צריך זה לאכול בשר. יש בו כמות ברזל גבוהה. הוא קיים גם במזון צמחי אבל הספיגה שלו ממקור חי יותר טובה. 

בנוסף מכיל הבשר הרבה חלבון וברוב הבשרים יש חומצות אמינו החשובות לפיתוח שרירים. כאמור הוא המקור המומלץ לויטמין B12 וכאשר לא אוכלים בשר, יש סיכון שיהיה חוסר בוויטמין הזה. 

מסעדה ברזילאית- חגיגה על האש

איך שתיכנסו לאיזו מסעדה מומלצת באילת, תוכלו כבר על ההתחלה לחוש את האווירה המיוחדת של המקום ותרגישו ממש בברזיל. מה שמאוד אופייני לברזיל היא שמחת חיים וזה בא לידי ביטוי גם במסעדה ברזילאית. המוזיקה מקפיצה כאילו הגעתם עכשיו לאיזה קרנבל. המון שמחה, מצב רוח טוב, שותים איזה מאטה שהולך מצוין עם פלטת בשרים וצופים בצליית נתחי האסאדו או הבשר על השיפוד הענק, ממנו הם ירדו ישר לצלחת שלכם, הכי טריים הכי רכים שיש בשר מעולה. תוכלו ליהנות גם מהסלטים והתוספות, ברזיל זה כאן והיא חמה על האש.