מסעדות טובות באילת

מסעדות טובות באילת- כי ברזיל זה כאן

יש סיבה למה יש כל כך הרבה מסעדות טובות באילת. חופים, שמש וחופש הם מהנוסחאות הכי מנצחות של חופשה אמיתית באילת ממש כמו בברזיל. אז זה רק טבעי שאם אתם יורדים לאילת תמצאו שם מסעדות טובות שיעשו לכם חופש נהדר עם קולינריה משובחת.

אחת המסעדות הכי מבוקשות באילת זו מסעדה ברזילאית, משום שבשר על האש וים הולכים ביחד. גם בברזיל מאז ומעולם על רצועות החוף תוכלו לראות הרבה מסעדות טובות. באיפנאמה, קופקבאנה ועוד עם מוסיקת בוסה נובה, ויש רק חשק לרקוד סמבה. בגלל זה מאוד טבעי שבאילת עיר החופים הכי יפים בישראל תהיה גם מסעדה ברזילאית שתספק חוויה אותנטית למי שרוצה להרגיש קצת ברזיל בארץ. 

בברזיל יש את חוף ז'ריקואקוארה. חוף בתולי שממוקם בצד הצפון מזרחי, באילת יש את החוף הלבן היפהפה שלה. חוף ואוויר של ים עם נתח של בשר עסיסי. מה צריך יותר מזה?

יורדים לאילת?

אילת העיר הכי דרומית בישראל, הייתה מאז ומעולם המקום הכי נחשק לברוח מההמולה, מהציוויליזציה ומהכול, לשבת מול חוף הים ולחלום. אבל בין לבין גם צריך לאכול וכמות התיירים המגיעה לאילת כל שנה ולא רק ישראלים אלא גם מחו"ל, בהחלט מצדיקה ריבוי של מסעדות טובות באילת . חלק מהכיף של כל חופשה הוא החלק הקולינרי. לנפוש טוב ולאכול טוב זה מה שכולם אוהבים ולכן בוחרים באילת לא רק בגלל המצפה התת מימי, אווירת החופש המיוחדת והכיף אלא גם ובגלל המסעדות שיש בה.

במסעדות שיכולות להכיל כמות גדולה של אנשים, אפשר גם לעשות אירועים קטנים כמו ימי הולדת, ימי נישואין, מפגשים חברתיים וכנסים של עובדים. מסעדה זה בהחלט המקום שפותח גם את התיאבון ועושה מצב רוח טוב. 

האם אתם קרניבורים?

לצד קרניבורים מוצהרים, יש היום גל גדול מאוד של צמחונים שמעדיפים דברים אחרים אבל עם קרניבורים אי אפשר להתווכח. אם הם יורדים לאילת הם בטוח יבחרו מבין מסעדות טובות באילת מסעדת בשרים משובח ועדיף ברזילאית עם כל הטקס של פריסת הבשר, הגשתו ישר מהשיפוד על הצלחת ממש כמו בברזיל. טקס ופולחן של אכילת בשר אמתית כמו שנוהגים באמת בברזיל. גם מנות המסעדה יהיו על טהרת המטבח הברזילאי וכולן תהיינה מבוססות על בשר, שזה המרכיב המרכזי של כל מדינות דרום אמריקה וזה קשור להיסטוריה של המקום.

אבל חשוב להבין שמעבר לאהבת הבשר אצל קרניבורים יש פה בהחלט עניין בריאותי. בשר הוא מרכיב חיוני מאוד לגוף האדם. ברזל למשל מאוד חשוב והוא קיים בכמות גבוהה בבשר אדום. הוא מכיל גם כמויות גדולות של חלבון, חומצות אמינו, ויטמין B12. מחסור בוויטמין הזה עלול לגרום לאנמיה.

איך בוחרים מסעדה טובה באילת?

אבל לפני שאתם בוחרים מסעדה טובה באילת, קבלו המלצות על מסעדת בשרים ברזילאית שהביקור בה הוא חוויה צרופה הן ברמת התפריט והן ברמת ההגשה המסורתית. כל הטקס נעשה לנגד עיני האורחים ואפשר להרגיש ממש כמו ברזיל באוויר, למרות שממול רואים רק את הים התיכון. התמהיל הזה של מוזיקת בוסה נובה עם נתח עסיסי של בשר, הוא נוסחה מצוינת לשמחת חיים לקרניבורים שלא מוותרים על מסעדות טובות באילת. אין כמו לשבת ליד הים, לשאוף את האוויר הצלול של העיר הדרומית, לרקוד סמבה ולחגוג את החיים הטובים.