מסעדות באילת

בילוי קולינארי בבירת התיירות של ישראל

אילת, בדומה לכל עיר תיירותית אחרת מסביב לעולם, מאפשרת להמוני התיירים הפוקדים אותה לאורך כל ימות השנה, ליהנות מהיצע קולינארי עשיר ומגוון החולש למעשה על כל סוגי המטבחים המובילים של העולם הגדול. כאשר מדברים על מסעדות באילת מדברים למעשה על מספר הולך וגדל של מסעדות המפגישות אתכם עם מטבחי העולם, וביניהן: מסעדות המתמחות במטבח הדרום האמריקאי, מסעדות המתמחות במטבח האיטלקי, מסעדות המתמחות במטבח הצרפתי, מסעדות המתמחות במטבח הים תיכוני, מסעדות המתמחות במטבח האסייתי ומסעדות המתמחות במאכלי ים.

בילוי קולינארי באילת – חלק בלתי נפרד מהחופשה הבאה שלכם בעיר!

אם גם אתם מתכננים נסיעה לאילת בזמן הקרוב למטרות נופש, חופשה או נסיעת עסקים מכל סוג, אנו ממליצים גם לכם לא לוותר על הבילוי הקולינארי המוצע לכם באילת באמצעות מספר הולך וגדל של מסעדות באילת שבכל אחת מהן תוכלו ליהנות מתפריט עשיר מפנק בהתאם לסוג המסעדה בה בחרתם. בחלק מאותן המסעדות הפועלות באילת, תוכלו למצוא תפריט צהריים וערב המותאם לארוחות משפחיות או ארוחות משותפות למספר חברים, כאשר בחלק מהמסעדות תוכלו למצוא תפריטי אכול כפי יכולתך. כמו כן, תוכלו ליהנות ממסעדות בהן מוצע לכם תפריט זוגי לארוחה רומנטית כחלק מחוויית הבילוי הקולינארי של העיר הדרומית.

בילוי קולינארי באילת – בתוך ומחוץ לעונת התיירות: מה חשוב לדעת?

אילת, בדומה לכל עיר תיירותית אחרת מסביב לעולם, מהווה מוקד משיכה למיליוני תיירים לאורך כל ימות השנה, כאשר מספר הישראלים הפוקדים את אילת מדי שנה הוא כ-3 מיליון איש אליהם מתווספים עשרות אלפי תיירים מכל רחבי העולם. יחד עם זאת, עונת התיירות באילת היא בין החודשים מרץ לאוקטובר מדי שנה, כאשר מחוץ לעונת התיירות העיר עדיין עמוסה בתיירים אך בכמויות פחותות יותר. כפועל יוצא מכך, במידה ואתם מתכננים חופשה באילת במהלך עונת התיירות, אנו ממליצים לכם לבצע הזמנת שולחן מראש בכל אחת מאותן מסעדות באילת שהביקור בהן נחשב לסוג של בילוי קולינארי כחלק מהחופשה או הביקור שלכם בעיר. מנגד, במידה ואתם מבקרים באילת מחוץ לעונת התיירות, תוכלו להשיג (ברוב המקרים) שולחן פנוי באחת מהמסעדות המובילות של העיר גם במידה ותשריינו את ההזמנה שלכם מספר שעות לפני מועד הגעתכם למסעדה.  

דבר נוסף שחשוב לדעת על הבילוי הקולינארי באילת בתוך ומחוץ לעונת התיירות קשור לשעות הפעילות של המסעדות השונות הפועלות ברחבי העיר. במהלך עונת התיירות, חלק גדול מהמסעדות המובילות של העיר פועלות עד לשעות הקטנות של הלילה, כאשר בחלק מהן תוכלו למצוא תפריט לילה המשתלב באופן אידיאלי עם בירות קרות, קוקטליים ומשקאות אלכוהוליים נוספים. בתקופה שמחוץ לעונת התיירות (בין החודשים נובמבר לפברואר) חלק גדול מאותן מסעדות מובילות באילת סוגרות את שעריהן קצת אחרי חצות.

מסעדות על האש באילת

רוב הישראלים אוהבים בשר ובעיקר שהוא מגיע על האש בדרגות צלייה שונות, ולכן, גם באילת, כבירת התיירות של שיראל, תוכלו למצוא מספר הולך וגדל של מסעדות בשרים על האש. בין היתר תוכלו למצוא מסעדות באילת המתמחות במטבח הדרום אמריקאי. במסעדות אלו תוכלו להתענג על תפריט שכולו תאוות בשרים המשלב בתוכו מנות אנטריקוט, מנות אסאדו וכדומה.

מסעדות באילת גם בסופי שבוע!

אין זה משנה אם אתם מתזמנים את החופשה הבאה שלכם באילת לימות אמצע השבוע או סוף השבוע, לאורך כל ימות השבוע תוכלו ליהנות מהיצע גדול של מסעדות באילת הפתוחות שבעה ימים בשבוע. עובדה זו מאפשרת לכם ליהנות מבילוי קולינארי גם אצל אחת מסעדות בשבת באילת.

מבצעים והנחות במסעדות מובילות בעיר

חלק מהמסעדות המובילות של העיר אילת מפעילות אתר אינטרנט באמצעותו תוכלו להזמין שולחן למועד בו אתם מתכננים את הגעתכם לצורך בילוי קולינארי באילת. כמו כן, באתרי האינטרנט של המסעדות המובילות תוכלו למצוא קופונים למימוש תקופתי בעת הגעתכם וזאת לצד אפשרויות שונות להרשמה למועדון לקוחות המעניק הנחות ומבצעים אטרקטיביים לחברים בו. דרך נוספת לקבלת הטבות ומבצעים לאותן מסעדות מובילות באילת היא באמצעות שוברי הנחה הממתינים לכם בדרך כלל בעלוני המידע התיירותיים המצויים בכל תחנת מידע תיירותית ברחבי העיר ובכל לובי קבלה של בית מלון כזה או אחר.