מסעדות בשבת באילת

בשר על האש בין מסעדות בשבת באילת

כבירת התיירות של ישראל, אילת היא עיר שוקקת חיים מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ו-365 ימים בשנה. ברחבי אילת, תוכלו למצוא מגוון רחב של מוקדי בילוי, פנאי ושופינג הפתוחים לאורך כל ימות השבוע, כאשר חופשה באילת במהלך ימות סוף השבוע, מאפשרת לכם ליהנות מכל האפשרויות התיירותיות הממתינות לכם  בעיר הדרומית גם במהלך ימות השבוע.

מסעדות באילת הפתוחות בשבת

בין יתר האטרקציות התיירותית הממתינות לכם בעיר הדרומית, תוכלו ליהנות גם מהעושר הקולינארי הממתין לכם במסעדות המומלצות והטובות ביותר באילת, כאשר חלק לא מבוטל מהמסעדות הפועלות בעיר אילת הן מסעדות שפותחות את שעריהן גם במהלך סוף השבוע. מסעדות בשבת באילת מאפשרות גם לאילו מביניכם המגיעים לחופשת סוף שבוע בעיר ליהנות מהשפע הקולינארי שיש לעיר הדרומית להציע לכם.

העולם הקולינארי של מסעדות בשבת באילת כולל בין היתר מסעדות דרום אמריקאיות בהן תוכלו ליהנות מתפריט בשרים עסיסי במיוחד, וזאת לצד מסעדות אסיאתיות, מסעדות צרפתיות, מסעדות מאכלי ים, מסעדות איטלקיות ומסעדות נוספות הפועלות בעיר לאורך כל ימות השבוע כולל שישי ושבת.

נתח קצבים מובחר על האש

ביקור באחת ממסעדות הבשרים המובילות של אילת, תאפשר לכם ליהנות מחגיגה של בשרים על האש גם במהלך השבת. במסעדות הבשרים של אילת תוכלו ליהנות בין היתר מנתח אסאדו הנצלה באיטיות בשיטה הידועה בברזיל בשם: אל אסאדור, שהיא למעשה שיטת צלייה איטית המאפשרות לנתח הקצבים המובחר להיצלות באיטיות מכל צד, כאשר הטעם המופלא של הבשר מושג מנתחים מובחרים שעברו יישון מיוחד לאורך זמן. לצד מנות האסאדו תוכלו ליהנות גם מקציצות בשר עסיסיות במיוחד, נקניקי צ'וריסו מופלאים ומנות בשרים נוספות.

אכול כפי יכולתך גם בשבת

טרנד נוסף המאפיין את המסעדות המובילות של אילת הפועלות בשבת הוא תפריט ה-אכול כפי יכולתך, במסגרתו מוצע לכל סועד תפריט מוגדל במחיר אטרקטיבי במיוחד. חלק מאותן מסעדות בהן מוגש תפריט אכול כפי יכולתך פתוחות גם בשבת, דבר המאפשר לכל אילו מביניכם עם תיאבון מוגבר בשבת ליהנות מתפריט אוכל משביע ומפנק.

מסעדות מומלצות באילת – מוקד בילוי משפחתי גם בשבת

מסעדות בשבת באילת מהוות גם מוקד בילוי משפחתי עבור המשפחות שביניכן הפוקדות את העיר במהלך ימי סוף השבוע. בכל אחת מהמסעדות המובילות של העיר הפועלות גם בשבת, תוכלו למצוא תפריט משפחות עשיר ומפנק לכל אחד ואחת מבני המשפחה. במסעדות אלו, תוכלו למצוא גם תפריט ילדים מפנק ועשיר במיוחד וגם תפריטים זוגיים להורים.

הזמנת שולחן לאחת מהמסעדות המובילות בעיר – מה חשוב לדעת?

השילוב בין עיר תיירותית בקצב גבוה לאורך כל ימות השנה לבין הביקושים הגבוהים מצד תושבי אילת למסעדות פתוחות במהלך השבת, מחייב אתכם להזמין שולחן מראש בעיקר במהלך עונת התיירות החמה המתחילה כבר בשלהי חודש אפריל ומסתיימת בשלבי חודש אוקטובר מדי שנה. במהלך עונת התיירות החמה, אילת שוקקת חיים ועמוסה במבקרים גם במסגרת תיירות פנים וגם במסגרת תיירות חוץ. לפיכך, במידה וגם מתכננים חופשה באילת במהלך חודשי הקיץ (יולי אוגוסט) או במהלך תקופת החגים (ספטמבר – אוקטובר), אנו ממליצים לכם להזמין מקום מראש לאחת מאותן מסעדות בשבת באילת וזאת לנוכח הביקושים הגבוהים להם זוכות מסעדות העיר במהלך עונת התיירות.

בחירת מסעדה באילת בשבת

בחירת מסעדה באילת במהלך השבת מומלץ שתעשה בהתאם לפרמטרים השונים הנלווים לבחירת מסעדות באילת במהלך ימי החול, וביניהם: סוג התפריט המועדף עליכם (איטלקי, בשרי, אסיאתי, צרפתי, מאכלי ים וכדומה) והאווירה המועדפת עליכם לבילוי במסעדה (בחלק מהמסעדות בעיר תוכלו ליהנות מאווירה אינטימית ורומנטית ובחלק מהמסעדות תוכלו ליהנות מאווירה תוססת ושוקקת חיים). כאשר בוחרים מסעדה לבילוי משפחתי בשבת, חשוב להתייחס גם לתפריט הילדים ולתפריטים המותאמים לכל אחד ואחת מבני המשפחה בהתאם לגילו. על מנת לבחור את המסעדה המועדפת עליכם ביותר בשבת באילת, אנו ממליצים לכם לקרוא חוות דעת אובייקטיביות מסעדות הכי טובות באילת ולבחור במסעדה המועדפת עליכם ביותר.

כמו כן, אנו ממליצים לכם להיכנס לאתרי הבית של המסעדות המובילות בעיר, להכיר את התפריט העשיר הממתין לכם בכל אחת מהן ואף לבצע הזמנה של שולחן מראש דרך האתר.